Opis stanowiska pracy

Sieć sklepów z prasą, art. tytoniowymi oraz upominkowymi nawiąże współpracę z pomysłowymi, optymistycznymi oraz ambitnymi osobami. Mile widziane osoby po 45 roku życia. Praca z nami pozwoli na rozwijanie kompetencji w doświadczonym i dynamicznym zespole oraz dostarczy wiele satysfakcji z wykonywanych zadań.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności lub gotowość do jej założenia,
  • umiejętność dostosowania się do zasad współpracy w sieci sprzedaży i działania zgodnie z zasadami opisanymi w umowie ajencyjnej,
  • entuzjazm i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • wysoka kultura osobista,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w handlu.

Oferujemy:

  • w pełni przygotowany i wyposażony lokal w oparciu o obowiązujące standardy wizualizacji zewnętrznej i wewnętrznej,
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań współpracę z siecią o wysokich standardach,
  • system szkoleń produktowych i sprzedażowych dla Ajenta i jego pracowników,
  • profesjonalną pomoc i opiekę ze strony Managerów Regionu,
  • brak opłaty wstępnej, jak również opłaty za przystąpienie do sieci,
  • wynagrodzenia stałe oraz wynagrodzenie prowizyjne zależne od zaangażowania i osiąganych wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002, Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

TOBACCO PRESS to spółka handlowa posiadająca sieć salonów prasowych zlok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inne