Ajent/manager sklepu spożywczego.

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia
Kim jesteśmy?
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dlaczego warto u nas pracować?
Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca? Jednocześnie cenisz bezpieczeństwo, zasady fair play i dobrą atmosferę? My też tak mamy, dlatego pracujemy w Adecco! Też chcesz? Dołącz do naszego zespołu!

Zadania:

  • Prowadzenie jednego z punktów sprzedaży.
  • Aktywne sprzedawanie i profesjonalne obsługiwanie klientów.
  • Przyjmowanie towaru.
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie - minimum zasadnicze.
  • Płynna znajomość języka polskiego.
  • Doświadczenie w sprzedaży, w handlu, we współpracy z klientem bezpośrednim, w obsłudze kasy fiskalnej (mile widziane).
  • Podstawowa znajomość zasad prowadzenia gospodarki magazynowej.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Gotowość do osobistej pracy w punkcie.
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
  • Doskonały kontakt z Klientem.
  • Zaangażowanie, optymizm i motywacja do pracy i prowadzenia własnego biznesu.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • W pełni wyposażony i zatowarowany sklep - BRAK WKŁADU ZE STRONY AJENTA.
  • Wynagrodzenie miesięczne gwarantowane od 6 400 zł netto + 1% od obrotu sklepu.
  • Korzystne progi obrotowe.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Pakiet szkoleń - w ramach wzajemnej współpracy.
  • Opiekę kierownika regionalnego.
  • Wsparcie techniczne oraz marketingowe.
  • Jasne reguły - partnerski system rozliczeń,
  • Możliwość podjęcia pracy całą rodziną.

Numer referencyjny: Nr ref.: AM/03/2017/GDA
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.