Airfreight Business Development Manager

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w obrębie sektora TSL (sprzedaż frachtu lotniczego) na podległym terenie,
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
  • stałe monitorowanie rynku TSL,
  • kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów,
  • nadzór nad procesem realizacji sprzedaży oraz należności klienta,
  • współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji.

Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w obszarze sprzedaży frachtu lotniczego - warunek konieczny,
  • bardzo duża orientacja na klienta, silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość produktów i usług oferowanych w logistyce,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o uznanej marce na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy