Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest niemiecka firma z branży e-commerce, założona w 1999 roku. Na krakowskim rynku działa od 2007. W związku z prężnym rozwojem krakowskiego działu IT poszukują osoby na stanowisko: Agile Delivery Managera.

Czym wyróżnia się firma spośród konkurencji?
Posiada wyjątkową kulturę organizacyjną, daje możliwość współpracy z zespołami naprawdę doświadczonych specjalistów, a także nowoczesnym stackiem technologicznym (Java 8, AWS, Docker, Puppet/Chef/Salt/Ansible, Cassandra, Kafka).

Miejsce pracy: Kraków, Śródmieście

Forma zatrudnienia: pełen etat, umowa o pracę

Opis obowiązków:
*Agile drive & coach of the software delivery process for multiple teams

*Provide end-to-end technical delivery for a set of applications by
-guaranteeing smooth operations to keep the applications up & running 24/7
-continuous implementation of functional enhancements
-regularly tackling & preventing technical debt

*Act as the Servant Leader for a team of 10 to 15 software engineers

Wymagania

Wymagania:
*At least 7 years of experience in IT (software development, testing or RE)
*Know how in managing an agile software delivery process and good people management skills
*Fluent in Polish & English
*Ideally background in e-commerce industry
*Flexibility to travel (up to twice per month)

Pracodawca oferuje:
*Atrakcyjne wynagrodzenie
*Szkolenia
*Kartę Multisport i opiekę medyczną w Luxmed
*Duże wyjścia integracyjne
*Telefon służbowy (nowe modele iPhone lub Galaxy)
*Dodatkowe dni wolne

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Kadra zarządzająca, Praca IT - Sprzedaż, Praca IT - Hardware / Information Systems