99rent Sp. z o.o.

Agent Wynajmu

Od: 99rent Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Olsztyn

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Motoryzacja / Automotive

99rent jest wypożyczalnią samochodów dedykowaną dla Klientów korporacyjnych, działającą na polskim rynku od 2008 roku. Silną pozycję zawdzięcza dzięki wysokiej jakości obsłudze, szerokiej gamie modeli jak również rzetelnie realizowanym usługom. Naszym atutem jest indywidualne i w pełni profesjonalne podejście do potrzeb każdego Klienta.

99rent oferuje wynajem samochodów osobowych oraz dostawczych w ramach wynajmu krótko (do 30 dni) oraz średnioterminowego (od 30 dni do 23 miesięcy).

Klienci doceniają świadczone przez nas usługi, czego dowodem jest przyznanie firmie 99rent prestiżowej nagrody FLEET DERBY – Najlepsza Usługa Flotowa w kategorii SHORT TERM RENTAL w latach 2013, 2014. Od sierpnia 2014 99rent jest Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Jako wiodąca firma z branży Rent a Car w sierpniu 2015 firma 99rent dołączyła do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, który w odrębnej strukturze organizacyjnej - Grupie Firm Rent a Car – skupia najważniejsze i najbardziej znane na krajowym rynku wypożyczalnie samochodów.

Opis stanowiska

·         Obsługa klienta w zakresie wynajmu samochodu,

·         Obsługa samochodu w zakresie przygotowania do wynajmu

·         Przygotowaniem dokumentacji związanej z wynajmem

·         Realizacją podstawień i odbiorów

Wymagania

·         prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

·         zaświadczenie o niekaralności

·         bardzo dobra znajomość topografii Olsztyna i okolic

·         dyspozycyjność - gotowość do pracy zmianowej

·         komunikatywna znajomość języka angielskiego

·         Umiejętność współpracy z klientem

·         Wysoka kultura osobista

·         Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferta

·         Stała pensja

·         Atrakcyjny system prowizyjny

·         Praca w młodym, rozwijającym się zespole

·         możliwość awansu