Agent ubezpieczeniowy

PZU S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kim jest Agent?
To człowiek, który zna się na ludziach, rozumie ich i lubi z nimi pracować. A na tym właśnie polega jego zawód - zawód, który budzi zaufanie i naprawdę się liczy. Nasi Agenci zapewniają swoim klientom spokój, bo sprzedają bogatą ofertę dobrych produktów – ubezpieczeń PZU.
Dzień z życia Agenta
Agent sam ustala grafik swojego dnia pracy. To on decyduje gdzie, kiedy i jak będzie:
• nawiązywać nowe kontakty, niezbędne w tym zawodzie,
• utrzymywać dobre relacje, wspierając klientów przez cały okres polisy,
• poznawać potrzeby klientów i dobierać najlepsze dla nich ubezpieczenia.
Agenci PZU cenią tę pracę za…
• dodatkowe, poza prowizją, wsparcie finansowe w pierwszych 2 latach pracy,
• interesujące szkolenia, które dobrze przygotowują do zawodu,
• zachęcające wynagrodzenie, w tym motywujące prowizje i premie zależne od własnych osiągnięć,
• renomę PZU na rynku ubezpieczeń i jakość sprzedawanych ubezpieczeń,
• możliwość otrzymania pełnego wyposażenia swojego biura,
• stałą pomoc zespołu sprzedaży.
Masz w sobie gen Agenta, jeśli:
• jesteś otwarty na ludzi i umiesz uświadamiać im ich potrzeby,
• lubisz się ciągle rozwijać i chcesz być w czymś najlepszy,
• wiesz, jak zorganizować sobie pracę i wytrwale dążysz do celu.
Jak zostać Agentem PZU?
Nie zniechęcaj się brakiem doświadczenia w tym zawodzie. Wiemy, że zdobywa się je z czasem. Przyda się natomiast własna działalność gospodarcza. I oczywiście chęć zakręcenia się za lepszą pracą.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

średnie wykształcenie

Prezentacja firmy

Grupa PZU prowadzi różnorodną działalność w dziedzinie ubezpieczeń ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia