Opis stanowiska pracy

  • Sporządzanie ofert ubezpieczeniowych dla Klientów biznesowych,
  • Przygotowywanie analiz i rekomendacji dla Klientów,
  • Współpraca z zespołem sprzedawców w przygotowaniu ofert ubezpieczenia,
  • Kalkulowanie składek, praca w systemach wewnętrznych,
  • Wsparcie administracyjne zespołu w procesie obsługi Klienta.

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń,

• Znajomość systemów agencyjnych towarzystw ubezpieczeniowych,

• Uprawnienia agencyjne PUNU lub KNF,

• Wykształcenie min. średnie, w trakcie dalszej nauki,

• Otwartość na innych, komunikatywność,

• Umiejętność współpracy w zespole,

• Umiejętności sprawnego i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań,

• Doskonała organizacja pracy,

• Umiejętność szybkiego uczenia się i rozwoju.

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą Spółek z branży finansów i ubezpieczeń specjalizującą si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia