Agent Ubezpieczeniowy – wysokie zarobki

Marek Benesz

Szczecin, 71-118, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Allianz jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm w sektorze ubezpieczeniowo - finansowym, świadczącą kompleksowe usługi dla milionów klientów indywidualnych i korporacyjnych w Polsce i na świecie.

W związku z otwarciem nowego oddziału w Szczecinie poszukujemy pracowników na stanowisko Kompleksowego Agenta Ubezpieczeniowego.

Do zadań Agenta Ubezpieczeniowego należy:

• aktywna sprzedaż produktów finansowych dopasowanych do potrzeb klienta,
• regularna obsługa posprzedażowa klienta
• dbanie o najwyższe standardy obsługi.

Wymagania

Wymagania:

• wysokiej kultury osobistej,
• min. 23 lat,
• aktywnego słuchania klientów przedstawiając produkt spełniający jego oczekiwania,
• silnej motywacji do odnoszenia sukcesów.

Oferujemy:

• bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• rozbudowany system szkoleń stale podnoszący kwalifikacje agenta
• prace w renomowanej firmie
• szeroki wachlarz produktów finansowych
• wsparcie procesu pozyskiwania kluczowych klientów
• elastyczne godziny pracy.

Prezentacja firmy

Należymy do jednej z czołowych na świecie podmiotów oferujących u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie, bonusy i nagrody
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia