Agent ubezpieczeniowy praca w biurze dla studentów prawa i admin oraz ekonomii

Grupa Finansowa Extender Sp. z o.o.

Łódź, 90-613, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Pracy w agencji ubezpieczeń, praca biurowa w Łodzi i okolicach.
Zadania:
Obsługa klienta w zakresie udzielania informacji oraz zawierania umów ubezpieczeń
Symulacje składek ubezpieczeniowych
Tworzenie ofert ubezpieczeniowych dla klientów ( w tym dla małych i dużych przedsiębiorstw)
Dbanie o podtrzymywanie kontaktu z klientami
Obsługa sprzętu biurowego
Pozostałe czynności biurowe

Wymagania

Zatrudnimy osobę:
bardzo komunikatywną, szybko uczącą się, lubiącą nowe wyzwania, dążącą do sukcesów,podejmującą szybkie i trudne decyzje, otwartą na pracę samodzielną oraz w grupie, uczciwą oraz pomysłową.

Prosimy o przesyłanie kompletnych i przekonujących dokumentów aplikacyjnych tylko te osoby, które zapoznały sie z art 28a o ubezpieczeniach obowiazkowych ( posiadanie umowy OC w dwóch zakładach Ubezpieczeń

Prezentacja firmy

jesteśmy multi agencją ubezpieczeniową - ubezpieczenia majątkowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
min 2 lata
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 200PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia