Agent Ubezpieczeniowy - Czerniccy Sp. z o.o.

Czerniccy Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli szukasz ciekawej pracy w ciągłym ruchu, bez monotonii, dającej bardzo dużo satysfakcji, kontaktu z innymi oraz możliwość osiągania ponadprzeciętnych zarobków - ta oferta pracy jest dla Ciebie.

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

- jesteś uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia,
- pomaganie innym osobom sprawia Ci przyjemność,
- lubisz rozmawiać z ludźmi, a nawiązywanie kontaktu przychodzi Ci z łatwością,
- jesteś systematyczny/a i dobrze zorganizowany/a

Kandydatom zapewniamy:

- wysokie zarobki,
- darmowe szkolenia sprzedażowe i produktowe,
- bardzo dobrą atmosferę w pracy,
- wsparcie ze strony managerów i innych Agentów od początku pracy.

Poszukujemy dodatkowo:
-stażysty w ramach projektu finansowanego ze środków z PUP,
-osób współpracujących z firmą Czerniccy Sp. z o.o.

Czekamy na Ciebie!
Aplikuj na wybrane stanowisko - w tytule prosimy o wpisanie wybranego stanowiska.

Multiagencja CZERNICCY -sp. z o.o. powstała z przekształcenia założonej w 1994 r. firmy Gal-Insurance – Maria Czernicka Specjalizujemy się w kompleksowych ubezpieczeniach branży medycznej oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Pomagamy klientom z całego województwa podkarpackiego w indywidualnym doborze odpowiedniego produktu ubezpieczeniowego. Współpracujemy z najbardziej uznanymi i cieszącymi się największym zaufaniem Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Naszą najmocniejszą stroną są pracownicy. Pracujący z nami specjaliści posiadają liczne krajowe jak i międzynarodowe certyfikaty oraz wyróżnienia. Doświadczenie i wiedza, zdobyte poprzez wieloletnią współpracę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi są gwarantem profesjonalnej i kompleksowej obsługi klienta.

Prezentacja firmy

Multiagencja CZERNICCY Sp. z o.o. powstała z przekształcenia zał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia