Agent Turystyczny

Coyote

wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szukam osób do pracy w dziale turystycznym jako Agent Turystyczny.

Być klientem jest mądrym doświadczeniem. W czasach gospodarczej niepewności to już nie przywilej – to konieczność. Jednak być i tworzyć przestrzeń z perspektywy pracownika Agencji Turystycznej jest wyzwaniem dla tych, których interesuje wspaniały zawód.

Firma o ugruntowanej pozycji poszukuje osób do pracy w charakterze sprzedawcy wycieczek, noclegów itp. Praca na umowę.

Funkcje i zadania:

- Ustala, koordynuje i nadzoruje realizację handlowych i eksploatacyjnych zasad obsługi turystycznej, w celu uzyskania maksymalnych efektów finansowych i społecznych firmy, które reprezentuje;
- Bada popyt oraz kreuje podaż usług turystycznych dla klientów krajowych i zagranicznych;
Analizuje rynek turystyczny i zgodnie z prognozami przekazuje do sprzedaży imprezy turystyczne i paraturystyczne;
- Zbiera i selekcjonuje oferty usługodawców, kierując je następnie na rynek;
- Promuje różne formy usług turystycznych, przygotowuje umowy i kontrakty;
- Zleca nadzór nad realizacją imprez pilotom, przewodnikom lub przedstawicielom organizatora;
- Zbiera informacje o dostępności, kosztach, różnych typach transportu i zakwaterowania.

Praca agenta usług turystycznych wymaga kontaktu z ludźmi, dlatego ważne są jego warunki psychofizyczne. Należą do nich: szerokie zainteresowania, cechy intelektualne, uzdolnienia i wiedza, właściwa samoocena. Codziennym elementem jest praca "w świecie liczb" i łączy się z pobieraniem należności za usługi oraz z przeprowadzaniem kalkulacji. Ważnym elementem jest praca z komputerem - z edytorami tekstu oraz programami kalkulacyjnymi i księgowymi. Korzystna jest znajomość podstaw rachunkowości, rachunku ekonomicznego, analizy kosztów. Musi wykazywać się wysoką kulturą osobistą i umiejętnościami w prowadzeniu negocjacji, w przekazywaniu informacji o ofercie turystycznej.

Wymagania

funkcje i zadania:

Prezentacja firmy

Firma z branży turystyczno- hotelarskiej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka