Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Agent Sprzedaży

Miejsce pracy: Ornontowice

Zadania Agenta Sprzedaży:

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Aktywna sprzedaż towaru i usług
  • Przyjmowanie i zwracanie towaru
  • Dbałość o zachowanie czystości punktu sprzedaży
  • Dbanie o powierzone mienie
  • Odpowiedzialność za towar
  • Terminowe odprowadzanie utargów
  • Stosowanie się do informacji zawartych w Biuletynie Informacyjnym
  • Stosowanie się do wytycznych
  • Utrzymania standardów ekspozycyjnych
  • Przestrzeganie godzin otwarcia punktu

Wymagania:

  • Posiadanie lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
  • Niefigurowanie w Krajowym Rejestrze Długów oraz w Krajowym Rejestrze Karnym
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Uczciwość, skrupulatność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Gotowość do pracy w długim wymiarze godzin
  • Mile widziane osoby posiadające emeryturę, rentę, zaświadczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Możliwość rozpoczęcia własnego biznesu bez ponoszenia kosztów związanych z wkładem własnym
  • Współpracę z bardzo silną i rozpoznawalną na polskim rynku marką
  • Wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne
  • Możliwość uzyskania wysokich dochodów, uzależnionych od wkładu pracy własnej
  • Pełnego wsparcia: w tym lokal, towar oraz promocje
  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • Wsparcie i doradztwo przedstawicieli firmy

Numer referencyjny: ASR/09/2016/KTW
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.