Agent | Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

"9"

Starachowice, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

  • czynne pozyskiwanie Klientów (mile widziana własna baza)
  • kompleksowa obsługa Klientów indywidualnych i biznesowych
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
  • inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z Klientami

Oferujemy:

  • współpracę z renomowaną firmą o światowym zasięgu
  • wynagrodzenie jedne z najwyższych w branży
  • cotygodniowe wypłaty wynagrodzeń
  • jasne i klarowne zasady współpracy
  • liczne szkolenia branżowe i sprzedażowe
  • stałe wsparcie ze strony najlepszych trenerów
  • atrakcyjne systemy motywacyjne (premie, wyjazdy, nagrody)
  • wysoką i przyjazną kulturę korporacyjną
  • możliwość awansów w oparciu o przejrzystą ścieżkę kariery

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą Klientów i/lub telemarketingiem
  • doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub usług
  • podstawowa znajomość dostępnych na rynku produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i/lub majątkowych
  • punktualność, samodzielność, systematyczność i konsekwencja
  • wysokie aspiracje finansowe, dbałość o własny rozwój zawodowy
  • łatwość w nawiązywaniu relacji, profesjonalizm, doskonała prezencja

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Kompleksowa obsługa Klientów indywidualnych i biznesowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse