Agent Sklepu Spożywczo-Prasowego 1-Minute

Lagardere Travel Retail Spółka z o.o.

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

HDS Polska Sp. z o.o. należąca do międzynarodowego koncernu
Lagardere Services poszukuje pełnych entuzjazmu, dynamicznych, lubiących obsługę klienta osób na stanowisko:

Agent Salonu Spożywczo-Prasowego 1-Minute
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
1minute to marki, kojarząca się z szybką i miłą obsługą, z punktami mieszczącymi się tam gdzie się znajdujesz, w drodze do pracy, domu czy w podróży, oferująca szeroki asortyment produktów.

Dołącz do naszego Zespołu!

Oczekujemy:
 Prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia.
 Gotowości do pracy w oparciu o standardy funkcjonujące w sieci HDS Polska.
 Nastawienie na Klienta.
 Umiejętność obsługi komputera.
 Wykształcenia minimum średniego.
 Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w handlu.

Oferujemy:
 Odpowiedzialną i pełną wyzwań współpracę z siecią o wysokich standardach.
 Profesjonalne szkolenia przygotowujące do prowadzenie działalności.
 Lokal z pełnym wyposażeniem.
 Fachową pomoc i opiekę ze strony Regionalnych Kierowników Sprzedaży i Centrali.
 Działania promocyjne.
 Perspektywy dalszego rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Lagardere Travel Retail Spółka z o.o. wchodzi w skład międzynarod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne