Agent PZU Życie SA - ubezpieczenia grupowe na życie

PZU Życie SA

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, ambitną, chętną do zdobycia cennego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej u największego ubezpieczyciela w Polsce to ta oferta jest dla Ciebie !

Ważne: nie musisz zakładać działalności gospodarczej aby nawiązać z nami współpracę.

Co robią nasi agenci:

• nawiązują kontakty z klientami instytucjonalnymi
• poznają ich potrzeby i oczekiwania
• pomagają klientom w podejmowaniu najlepszych decyzji
• zawierają umowy ubezpieczeniowe z z małymi i średnimi firmami

Wymagania

Jakich osób szukamy:

• otwartych na nowe kontakty i znajomości
• umiejętnie zarządzających własnym czasem
• zmotywowanych do samodzielnej pracy
• z minimum średnim wykształceniem

Prezentacja firmy

Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna (PZU Życie SA) zos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi