Agent / Pośrednik w obrocie nieruchomościami !

Imperium Nieruchomości

Wołomin, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca w Imperium Nieruchomości wiąże się z dużą niezależnością, doskonałym przygotowaniem do wypełnianych obowiązków, a przede wszystkim z satysfakcją z życia zawodowego.

W tej chwili szczególnie poszukujemy kandydatów z powiatów położonych na wschód od Warszawy, w tym:

- Marki, - Wołomin, - Zielonka, - Ząbki, - Sulejówek i okolice.

Jeśli:

• jesteś osobą aktywną i dobrze zorganizowaną
• lubisz pracę z ludźmi
• potrafisz budować pozytywne relacje z Klientami
• cenisz sobie niezależność i pracę w zgranym zespole
• interesujesz się rynkiem nieruchomości

…dołącz do nas, i daj się pozytywnie zaskoczyć.

Mile widziani są kandydaci posiadający prawo jazdy oraz własny samochód.

Naszym agentom zapewniamy:

• atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na podstawie oraz prowizji uzależnionej od uzyskanych wyników
• kompleksowy system szkoleń
• pełne wsparcie na każdym etapie wykonywanych obowiązków
• nakłady na reklamę
• elastyczne godziny pracy
• możliwość pracy zarówno w domu jak i w biurze
• miłą atmosferę

Imperium Nieruchomości to prężnie działające biuro pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Poprzez nasze dwa oddziały, w Poznaniu i w Warszawie, działamy na terenie województwa wielkopolskiego i mazowieckiego. Cechujemy się skutecznością oraz profesjonalizmem na najwyższym poziomie.

Stawiamy na dynamiczne osoby z dużą ilością pozytywnej energii, których celem jest ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności.

Do współpracy zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jak i osoby, które są zdecydowane na rozpoczęcie kariery Doradcy ds. Nieruchomości.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• silnej motywacji do pracy i realizacji celów
• wysokich zdolności interpersonalnych
• bardzo dobrej organizacji własnego czasu pracy
• umiejętności budowania relacji z klientami
• nie wymagamy licencja pośrednika

Prezentacja firmy

Imperium Nieruchomości to więcej niż biuro pośrednictwa w sprzeda... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena