Agent/Pośrednik ds. nieruchomości Warszawa

nHouse Nieruchomości

03-285 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

nHouse – nowy standard w dziedzinie obrotu nieruchomościami , dynamicznie rozwijający się oraz dający możliwość awansu poszukuje osób na stanowisko

Agent ds. obrotu nieruchomościami

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
• Wysokie zarobki w systemie prowizyjnym uzależnione od efektów pracy (do 70% ze sprzedaży), możliwość uzyskania stałej podstawy
• Jasna ścieżka awansu zawodowego, dająca możliwość afiliacyjnej rozbudowy sieci agentów
• Elastyczny charakter pracy, zarówno w terenie jak i oddziale firmy
• Dostęp do nowoczesnego oprogramowania wspierającego sprzedaż
• Autorski program wspomagający tworzenie ofert
• Wsparcie prawne i techniczne
• Autorskie, darmowe szkolenia – wprowadzające oraz doskonalące
• Niezbędne narzędzia pracy: telefon, aparat, komputer
• Profesjonalny wizerunek firmy

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie - min. średnie.
• Znajomość obsługi komputera.
• Dyscyplina i bardzo dobra organizacja czasu pracy, dyspozycyjność
• Wysoka kultura osobista
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Komunikatywność i elokwencja

Zadania:

• Pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości, kontakt osobisty i telefoniczny z klientem
• Pozyskiwanie klientów, doradztwo w zakresie ceny oraz sposobów sprzedaży,
• Przygotowanie, organizacja oraz obsługa transakcji (kompletowanie dokumentacji, kontrola stanu prawnego) we współpracy z notariuszem,
• Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 nr 101, poz. 926).
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

nHouse – nowy standard w dziedzinie obrotu nieruchomościami , dyn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
za wyniki, uznaniowe za rozwój
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena