AGENT OBSŁUGI PASAŻERÓW Z TRUDNOŚCIAMI W PORUSZANIU SIĘ / KIEROWCA SEKCJI PRM - PŁYTA LOTNISKA

WELCOME Airport Services Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Welcome Airport Services poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Chciał/abyś pracować w międzynarodowym środowisku?

Chcesz dowiedzieć się kto to jest PRM?

Szukasz stabilnego zatrudnienia?

Ta praca jest dla Ciebie!

Wymagania:

Twoja praca będzie polegała na udzielaniu informacji i asystowaniu pasażerom z trudnościami w poruszaniu się od punktu zgłoszenia na lotnisku, poprzez procedury odprawy i kontroli bezpieczeństwa, aż do zajęcia miejsca w samolocie. Dla posiadaczy prawa jazdy kategorii B, przewidujemy możliwość pracy w charakterze Kierowcy w sekcji PRM. Do Twoich zadań będzie należało przede wszystkim kierowanie pojazdem przewożącym pasażerów, z trudnościami w poruszaniu się, po płycie lotniska Chopina. Zainteresowanych prosimy o zaznaczenie w formularzu aplikacyjnym odpowiedniego wariantu [Agent PRM/Kierowca PRM]”

Czego oczekujemy?

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2,
  • gotowości do pracy pod presją czasu (lotnisko to dynamiczne miejsce),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • elastyczności i dyspozycyjności (praca na lotnisku to także praca w weekendy i w święta)
  • Twoje doświadczenie w obsłudze klienta oraz prawo jazdy kat. B będą mile widziane.

Oferujemy:

Co możemy Ci zaoferować?

  • szkolenia i kwalifikacje uznawane w europejskim lotnictwie cywilnym,
  • wsparcie coacha - opiekuna na początku Twojej pracy,
  • możliwość pogodzenia pracy z nauką,
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • dodatkowo oferujemy prywatną opiekę medyczną i współfinansujemy kartę sportową.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.