Agent Nieruchomości

Projektoteka

Września, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
– pracę w zespole młodych aktywnych ludzi
– miłą atmosferę pracy
– skuteczną reklamę pozyskanych ofert
– atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego zależny od wyników sprzedaży
– szkolenie przygotowujące do wykonywanej pracy
- pracę w oparciu o umowę zlecenie, dzieło lub własną działalność gospodarcza

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:
– wysokiej kultury osobistej
– bardzo dobrej organizacji czasu pracy
– dyspozycyjności
– zdolności sprzedażowych oraz ich praktycznego wykorzystania
– prawo jazdy kat. B, własnego samochodu

Mile widziane:
– doświadczenie w branży nieruchomości lub w sprzedaży
– zainteresowania pokrewne z nieruchomościami (budownictwo, architektura, projektowanie wnętrz, grafika, fotografia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie projektowania ar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena