Agent Nieruchomości

PRO-PER-TY Polska

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

PRO-PER-TY POLSKA - to Grupa Biur nieruchomości która została zbudowana na międzynarodowych standardach, dopasowana do polskiego rynku nieruchomości.

Duże doświadczenie, pozwala nam działać w różnych sektorach: najmu mieszkań, domów, lokali użytkowych; mieszkaniowym; wtórnym; deweloperskim; gruntów oraz rynku komercyjnym.
Szukamy doradców ds. nieruchomości/agentów nieruchomości do naszego Warszawskiego biura.  Siedziba biura znajduje się w Centrum Warszawy ale na co dzień pracę można wykonywać w miejscu zamieszkania lub najbliższej okolicy.

Nie masz doświadczeń na rynku nieruchomości?
Jesteśmy najlepszym wyborem, by nauczyć Cię tego zawodu!
Masz już doświadczenie? Jednak szukasz nowego miejsca by się rozwijać?
System wynagrodzeń jest dostosowany do Twoich oczekiwań!
Branża nieruchomości cechuje się nieograniczonymi możliwościami

Gwarantujemy:
  • przygotowane wielostopniowe szkolenia i warsztaty
  • opiekę mentora
  • brak rutyny
  • ciągły kontakt z ludźmi
  • przyjazne i życzliwe środowisko
  • nieograniczone możliwości
  • wynagrodzenie kształtujesz w zależności od wyników
Co zapewniamy:
  • certyfikowane szkolenia na różnych etapach
  • pełne wdrożenie i wsparcie mentorsko-coachingowe
  • progresywny system wynagrodzeń, możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów
  • dostęp do nieruchomości z rynku pierwotnego
  • efektywne narzędzia sprzedażowe
  • wdrożenie do budowania biznesu oraz skuteczne praktyki w zakresie pozyskiwania szczególnie umów na wyłączność
  • szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe
  • pracę z profesjonalistami i branżowymi ekspertami, m.in. w zakresie prawa, marketingu czy nowych technologii
  • zespół działający w sposób budujący atmosferę wsparcia i zrozumienia

Porozmawiajmy czy ta praca jest dla Ciebie?
Zapraszamy do kontaktu.

Wymagania

Oczekujemy:

  • gotowości do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju
  • nienagannej prezencji, wysokiej kultury osobistej
  • dobrej organizacji pracy i dużej energii w działaniu
  • umiejętności słuchania
  • kojarzenia faktów i wyciągania wniosków
  • umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji
  • determinacji w realizacji celów i pracowitości
  • pro-aktywnej postawy
  • doświadczenie w branży nieruchomości będzie mile widziane, nie jest niezbędne

Prezentacja firmy

PRO-PER-TY POLSKA - to Grupa Biur nieruchomości, która została zbudowana... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizyjny system wynagrodzeń
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management