AGENT NIERUCHOMOŚCI

Conse s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja nieruchomości prężnie działająca na rynku deweloperskim w Warszawie nawiąże współpracę z osobami, które chcą rozwijać się w branży nieruchomości z rynku pierwotnego.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- Spotkania z klientami szukającymi nieruchomości
- Znajomość inwestycji deweloperskich będących w sprzedaży firmy
- Utrzymanie relacji z klientem
- Kompletowanie dokumentów i współudział w zawieraniu transakcji

Wymagania:

- chęć i zapał do pracy
- dobra znajomość rynku nieruchomości, zwłaszcza lokalny rynek pierwotny
- umiejętność badania potrzeb klientów ich realizacja
- doskonałe umiejętności interpersonalne
- otwartość, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- gotową bazę klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości,
- udział w dynamicznie rozwijającym się projekcie biznesowym,
- wysokie zarobki w systemie prowizyjnym nawet do 70% wynagrodzenia pracodawcy za daną transakcję
- realny awans w strukturach firmy

Prezentacja firmy

Conse Nieruchomości to istniejąca na rynku od 2012 roku firma zaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena