Opis stanowiska pracy

AGENT NIERUCHOMOŚCI

Jeśli:

- lubisz sprzedaż jesteś osobą aktywną, dyspozycyjną i nie bojącą się wyzwań.
- potrafisz budować relacje ludźmi
- jesteś osobą zaangażowaną i wychodzisz z inicjatywą,
- chcesz mieć wysokie zarobki
- posiadasz wykształcenie średnie

Pomożemy Ci dołącz do nas !!!

Oferujemy:

- podstawę + atrakcyjny system prowizyjny ( zarobki w wysokości 2000 do 6000 zł)
- naukę sprzedaży od doświadczonych na rynku doradców nieruchomości
- kompleksowe szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy
- telefon, laptop, samochód służbowy

Mile widziane kobiety z wykształceniem średnim.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji tj. CV ze zdjęciem .

Prezentacja firmy

O FIRMIE<br/><br/>Alternatywa bis to profesjonalna agencja nieruc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa