Agent Nieruchomości

Projektanci Kariery

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w branży obrotu nieruchomościami z 12-letnim doświadczeniem, prowadzącego działalność w 5 miastach na terenie województw dolnośląskiego i opolskiego, oferującego profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, wynajmu, inwestycji deweloperskich, skupu nieruchomości, kredytów oraz home stagingu, poszukujemy osoby na stanowisko:

AGENT NIERUCHOMOŚCI

Miejsce pracy: Opole
Liczba wakatów: 1

OBOWIĄZKI
• Pozyskiwanie ofert sprzedaży lub najmu
• Budowanie długotrwałych relacji z klientami
• Prezentowanie nieruchomości
• Negocjacje z klientami
• Obsługa transakcji i kontakt z podwykonawcami
• Monitoring rynku nieruchomości

OFERUJEMY
• Atrakcyjne zarobki, całkowicie zależne od Twojej skuteczności
• Pracę z wynagrodzeniem zasadniczym i prowizją od sprzedaży lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej i wyższą prowizję (w zależności od Twoich preferencji)
• Zadaniowy czas pracy
• Codzienne wyzwania i brak monotonii
• Szkolenia, mentoring i wsparcie najlepszych na rynku agentów nieruchomości
• Służbowy telefon komórkowy
• Stacjonarne miejsce pracy z pełnym nowoczesnym wyposażeniem biura
• Pozytywną atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji.

Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

Wymagania

WYMAGANIA
• Umiejętność sprzedaży i negocjacji z klientem
• Perswazja to Twoje drugie imię
• Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
• Upór w dążeniu do celu
• Łatwość nawiązywania kontaktów i upodobanie do pracy z ludźmi
• Prawo jazdy kat. B, własny samochód – nie straszne Ci częste podróże na krótkie dystanse
• Prowadzenie lub bycie gotowym na prowadzenie własnej działalności gospodarczej
• Dobra znajomość pakietu MS Office i wiedza jak go dobrze wykorzystać w swojej pracy
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane)
• Doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami lub w handlu/sprzedaży (mile widziane)

Prezentacja firmy

Projektanci Kariery - це холдинг, який працює на території Європи з 2000... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
w zależności od pracy indywidualnej/ grupowej
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena