Doradca / Pośrednik / Specjalista ds. rynku nieruchomości

Keller Williams Realty

Katowice lub Kraków lub Poznań, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze agenta / pośrednika w obrocie nieruchomościami. Nie wymagamy doświadczenia. Gwarantujemy pełny pakiet bezpłatnych szkoleń wdrożeniowych.

ROZPOCZNIJ SWOJĄ KARIERĘ Z NAMI!

PRACA W WYBRANEJ LOKALIZACJI: Katowice lub Kraków lub Poznań

Co wchodzi w zakres głównych obowiązków:

  • bezpośredni kontakt z klientami i ich obsługa,
  • przygotowanie ofert,
  • dobór i prezentacja właściwych ofert do profilu klienta,
  • pozyskiwanie zleceń do bazy,
  • monitorowanie rynku,
  • współpraca z zespołem w trakcie realizacji zadań,
  • dbałość o terminową realizację zlecanych zadań.

Co możemy Ci zaoferować:

  • możliwość rozwoju osobistego, szkolenia, kursy (rozbudowany pakiet bezpłatnych szkoleń wdrożeniowych),
  • narzędzia (w tym oprogramowanie i wsparcie techniczne),
  • pełne wsparcie zespołu i trenerów,
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjną formę zatrudnienia (opcje do wyboru) i wynagrodzenia (najwyższe w branży - do 90%),

Wymagania

Dobrze byś miał te cechy:

  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
  • pozytywne nastawienie, zaangażowanie,
  • komunikatywność (warunek konieczny),
  • chęć pracy z ludźmi (zarówno klientami jak i współpracownikami)
  • bardzo dobra organizacja pracy (warunek konieczny),
  • chęć rozwoju zawodowego
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Keller Williams Realty to światowy lider w pośrednictwie obrotu nierucho... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta