Agent nieruchomości

JCE

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Metrohouse S.A. to wiodąca sieć agencji nieruchomości. Obecna na rynku od 10 lat. Oferta firmy obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. W skład grupy wchodzi również dział kredytowy Metrofinance i Salon Dewelopera.

Obowiązki:

Pozyskanie wartościowych ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości,
Profesjonalna obsługa Twoich klientów,
Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości,
Skompletowanie właściwych do transakcji dokumentów,
Aktualizacja zleceń,
Prezentacja nieruchomości,
Negocjacje warunków transakcji,
Obsługa po sprzedażowa,
Pozyskanie referencji i poleceń.
Najlepsi Doradcy zarabiają ponad 10 000 zł / miesięcznie

Wymagania:

JEŻELI: Lubisz wyzwania i łatwo nawiązujesz kontakt z innymi, Cechuje Cię zaangażowanie, entuzjazm oraz wytrwałość w dążeniu do celu, a przy tym umiesz planować i elastycznie organizować swoją pracę, Jesteś osobą o wysokiej kulturze osobistej, Interesuje Cię tematyka nieruchomości, chętnie zdobywasz nową wiedzę i dążysz do ciągłego rozwoju oraz chcesz osiągnąć sukces w prestiżowym i opłacalnym zawodzie.

Mile widziane: Doświadczenie w branży nieruchomości lub sprzedaży, handlu

Oferujemy:
Pracę w Agencji nieruchomości nr 1 w Polsce,
Sprawdzone i skuteczne standardy działań wyznaczające Twój wizerunek skutecznego profesjonalisty,
Pracę w systemie zadaniowym, ukierunkowanym na realizację celów.
Wyznaczamy optymalny dla Ciebie kierunek działań okresowych,
Realny awans w strukturach firmy zależy tylko od Twojej motywacji,
Pracę w młodym zespole ukierunkowanym na sukcesy,
Od pierwszego dnia pracy wspieramy Cię starannie opracowanymi szkoleniami,
Pakiet powitalny: laptop z systemem CRM, telefon komórkowy, aparat cyfrowy, nowoczesne narzędzia marketingowe,
Dwa systemy wynagrodzeń do wyboru: podstawowe i prowizyjne.

Twoja motywacja i zaangażowanie przełożą się na doskonałe wynagrodzenie!

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Metrohouse S.A. danych osobowych w celach rekrutacji.

Prezentacja firmy

Metrohouse S.A. to wiodąca sieć agencji nieruchomości. Obecna na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting