Agent nieruchomości

Konstancja

01-911 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie nieruchomości i doradztwem kredytowym . W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników.

Lubisz wyzwania! lubisz poznawać nowych ludzi, jesteś osobą komunikatywną, i nie boisz się pracy z telefonem i pracy w terenie? Ta praca jest dla ciebie.

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie ofert wynajmu i sprzedaży nieruchomości, kompleksowa obsługa klientów , kontakt telefoniczny oraz osobisty z Klientem, prezentacja nieruchomości, budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Oferujemy:

• wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy po okresie próbnym dla efektywnych możliwość zatrudnienia na umowę o pracę ( podstawa + prowizja).
• wsparcie, i bardzo przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu
• reklamę ogłoszeń na kilkudziesięciu portalach branżowych
• telefon służbowy, stacjonarne miejsce pracy z pełnym wyposażeniem

Wymagania

- znajomość rynku nieruchomości niekonieczna, zapewniamy szkolenia.
- zdolności handlowe, umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientami,
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Agencja nieruchomości

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena