Agent Nieruchomości- Warszawa

Alt Home

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Althome Nieruchomości działa od ponad 10 lat na terenie warszawy i okolic. W związku z rozwojem naszego biura poszukujemy osób na stanowisko: agent nieruchomości.

Od kandydatów oczekujemy:

• Pozytywnego nastawienia oraz chęci rozwoju.

• Łatwości w nawiązywaniu kontaktu z
ludźmi.

• Samodzielności.

• Uczciwości oraz solidności.

Znajomość lokalnego rynku nieruchomości oraz licencja pośrednika będzie dodatkowym atutem.

Brak doświadczenia w branży nie jest problemem, gwarantujemy profesjonalne przygotowanie do zawodu.

Oferujemy:

• Wysokie zarobki

• Know-how

• Narzędzia pracy: dostęp do systemu, służbowy telefon.

• Przyjazną oraz kameralną atmosferę.

• Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

• Samodzielne stanowisko.

Do Twoich zadań będzie należało:

• Aktywne pozyskiwanie klientów.

• Budowanie profesjonalnych relacji z klientami

• Dbanie o wysoki poziom jakości obsługi klientów.

Jeśli jesteś ambitny oraz nastawiony na sukces to szukamy właśnie Ciebie!

Nie zapomnij dodać zgody na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Biuro Althome Nieruchomości działa od ponad 10 lat na terenie war... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena