Agent Nieruchomości Warszawa

EXE

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli:

Lubisz sprzedaż i chcesz poszerzać swoje doświadczenie zawodowe w prestiżowej, największej firmie doradczej,
Potrafisz budować relacje z Klientami,
Interesujesz się rynkiem nieruchomości,
Jesteś osobą zaangażowaną i wychodzisz z inicjatywą,
Chcesz mieć wysokie zarobki, będące wielokrotnością średniej krajowej...

DOŁĄCZ DO NAS

Wartością firmy są ludzie, dlatego wybranym oferujemy:

Wysokie zarobki- podstawa + atrakcyjny system prowizyjny
Pracę dla lidera rynku nieruchomości i finansów, stabilnej i szybko rosnącej firmy
Naukę sprzedaży od najlepszych na rynku doradców nieruchomości
Kompleksowe szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy
Pakiety atrakcyjnych szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy
Możliwość awansu
Świadczenia pozapłacowe: telefon, laptop, prywatną opiekę medyczną

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

Silnej motywacji do pracy i realizacji celów
Wysokich zdolności interpersonalnych
Umiejętności budowania relacji z klientami
Zainteresowania tematyką nieruchomości
Wykształcenia wyższego lub 2-5 rok studiów w trybie niestacjonarnym
Doświadczenia i zamiłowania do sprzedaży
Przedsiębiorczości, ambicji
Nie jest wymagana licencja pośrednika

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

Rodzinna firma z tradycjami, zajmująca się handlem detalicznym i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena