AGENT NIERUCHOMOŚCI - Warszawa Wawer, Wesoła

Apollo Nieruchomości i Finanse

Warszawa - Wawer, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- obsługa Klientów zainteresowanych kupnem/sprzedażą oraz najmem/wynajmem nieruchomości.
- praca na terenie Wawra, Wesołej, Józefowa
- preferowane będą osoby z doświadczeniem zamieszkałe w wyżej wymienionych okolicach.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- zainteresowania tematyką nieruchomości
- dyspozycyjności
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- dobrej znajomości obsługi komputera
- prawa jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:
- wynagrodzenie: podstawa + wysoka prowizja !
- telefon służbowy, mobliny dostęp do biura
- profesjonalne wsparcie oraz przyjazną atmosferę w biurze

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

Firma nasza specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena