Agent nieruchomości w innowacyjnym Biurze Nieruchomości "Szukamy najlepszych"

Master Broker Nieruchomości

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy doradców i pośredników z doświadczeniem na rynku nieruchomości. Jeżeli jesteś osobą o wysokiej kulturze osobistej, inteligentną, potrafiącą odnaleźć się w każdej sytuacji, lubisz pracę z ludźmi oraz wyzwania zapraszamy do współpracy. Firma ma do zaproponowania dwie możliwości współpracy.
Oferujemy:
1)
- elastyczny czas pracy
- wysokie wynagrodzenie uzależnione od efektów i zaangażowanie w pracę (PROWIZJA NAWET DO 70% DLA AGENTA),
- odpowiednie systemy do pracy
- dużą pomoc w początkowym okresie
- szkolenia
- miłą atmosferę.
- pomoc prawna przy trudnych nieruchomościach.

2)
- Przy opłacaniu abonamentu miesięcznego za korzystanie ze strony, systemu itd. Cała prowizja przy transakcji trafia do Ciebie.
- szkolenia
- miłą atmosferę

Obowiązki:

- kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami,
- budowanie i utrzymywanie własnej bazy danych,
- pozyskiwanie ofert, umiejętność negocjacji
- sprawdzanie stanu faktycznego i prawnego nieruchomości,
- prezentacja nieruchomości
- pomoc w załatwianiu formalności itp.
- rzetelność, sumienność

Atutem będzie znajomość języków obcych.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji (CV ze zdjęciem).

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenie
- profesjonalizmu
- samodzielności w działaniu oraz zaangażowania
- umiejętności pracy z klientem i komunikowania się
- gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
- posiadania prawa jazdy kat.B oraz własnego samochodu.
- poczucia humoru

Prezentacja firmy

Master Broker to kompleksowa usługa doradztwa na każdym etapie pl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
200PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena