agent nieruchomości Łódź, łódzkie

A.Poniński

93-252 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w obrocie nieruchomościami na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych.

Jeśli lubisz kontakt z klientem, jesteś osobą komunikatywną i wytrwale dążysz do celu to pasujesz do naszego teamu.

Obecnie poszukujemy osób z Łodzi i okolic na stanowisko agenta nieruchomości.

Wymagania

- aktywne pozyskiwanie ofert sprzedaży, kupna lub wynajmu powierzchni użytkowych

- sporządzanie opisów i dokumentacji pozyskanych ofert

- prezentacja nieruchomości

- nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami

- dbanie o wizerunek firmy

- monitorowanie rynku nieruchomości

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie w ramach systemu prowizyjnego

- elastyczny czas pracy

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

- niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy)

- miłą atmosferę

Poszukujemy osób komunikatywnych, cechujących się wysokim poziomem kultury osobistej, zainteresowanych rynkiem nieruchomości.

Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (ze zdjęciem) poprzez formularz.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę pamiętać o umieszczeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"
Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną firmą zajmującą się profesjonalną, kompleksową obsługą rynku...

Jesteśmy dynamiczną firmą zajmującą się profesjonalną, kompleksow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena