Agent nieruchomości - Katowice,Chorzów, Siemianowice Śl., Gliwice, Sosnowiec, Tychy

Adomo

Katowice,Chorzów, Siemianowice Śl.,Gliwice, Sosnowiec. Zabrze, Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków doradcy ds. nieruchomości:

  • aktywne pozyskiwanie ofert nieruchomości i klientów (nieruchomości komercyjne, mieszkaniowe) w oparciu o bogate narzędzia dostarczone przez firmę (w praktyce prawie wszystkie oferty agent jest w stanie pozyskać dzięki narzędziom firmowym)
  • systematyczna obsługa klienta polegająca na udzielaniu informacji o ofertach, prezentacja ofert w terenie
  • stały monitoring rynku nieruchomości w podległym rejonie
  • budowanie profesjonalnego wizerunku firmy

Wymagania

    • co najmniej wykształcenie średnie
    • mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży lub w bezpośredniej obsłudze klienta, zwłaszcza zachęcamy osoby z praktycznym doświadczeniem w nieruchomościach, ubezpieczeniach, sprzedaży bezpośredniej, call-center;; dla osób z mniejszym doświadczeniem zapewniamy podstawowe przygotowanie przed rozpoczęciem współpracy, jak i szerokie szkolenia przez cały okres współpracy
    • wysoki poziom kultury osobistej, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność organizacji czasu, dyspozycyjność (także w soboty), mobilność
    • własny samochód (warunek konieczny)
    • prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej (w okresie próbnym umowa o dzieło, nawet przez dłuższy okres).

Szukamy osób dynamicznych, ze zdolnościami sprzedażowymi, które potrafią nawiązać i utrzymać kontakt z klientem, rozumiejących specyfikę pracy na rynku nieruchomości.

Poszukujemy doradców na teren takich miast jak: Katowice, Chorzów, Siemianowice Śl., Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy.

Preferowane osoby z miejscem zamieszkania na podległym terenie. Nie ma potrzeby codziennego dojazdu do biura do Katowic, pracuje się głównie w terenie, a więc w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

Firma oferuje:

      • partnerskie zasady współpracy
      • możliwość zdobycia nowej wiedzy za darmo poprzez intensywne szkolenia wewnętrzne
      • możliwość uzyskania niezbędnego doświadczenia (ważne dla studentów i absolwentów)
      • szeroką reklamę ofert
      • nowoczesne narzędzia informatyczne w zakresie obsługi klienta jak i pozyskiwania ofert
      • telefon komórkowy i aparat cyfrowy
      • wsparcie merytoryczne prawnika oraz licencjonowanego pośrednika z wieloletnim doświadczeniem
      • możliwość uzyskiwania bardzo wysokich dochodów w oparciu o system prowizyjny - proponowana prowizja od 45 do 60% od wypracowanego obrotu. Osoby w pełni zaangażowane i systematyczne mogą bez problemu osiagać regularne dochody miesięczne od 2-3 tysięcy złotych wzwyż.

Więcej szczegółów podczas rozmowy kwalifikacyjnej i naszej stronie firmowej.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Działamy na rynku nieruchomości od 2006 roku - najpierw pod nazwą Maison... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
500PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena