Agent nieruchomości / Doradca ds. Nieruchomości

Apushouse Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

APUSHOUSE Sp. z o.o. to firma zajmująca się szeroko pojętym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Pośredniczy w transakcjach kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu mieszkań, domów, powierzchni komercyjnych oraz gruntów. Firma świadczy wyspecjalizowane i indywidualne dopasowane do potrzeb klienta usługi pośrednictwa związane z zakupem i sprzedażą nieruchomości.

Poszukujemy:

Agent Nieruchomości/Doradca ds. Nieruchomości

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu nieruchomości.Przygotowanie ofert oraz prowadzenie prezentacji nieruchomości. Utrzymanie trwałych relacji z klientami.

Wymagania:

- komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne

- umiejętność budowania trwałych relacji z klientami

- umiejętności efektywnego planowania i organizowania pracy własnej

- profesjonalizm i wysoka kultura osobista

- biegła obsługa komputera

- dyspozycyjność

- wykształcenie wyższe lub 4-5 rok studiów w trybie niestacjonarnym (Student)

- własna działalność gospodarcza

Mile widziane:

- doświadczenie w zakresie pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości

- znajomość języka obcego

- licencja pośrednika, ale nie jest wymagana

Oferujemy:

- progresywne wynagrodzenie prowizyjne najwyższe na rynku,

- kompleksowe szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy,

- dostęp do kompletu narzędzi (laptop, aparat fotograficzny, telefon),

- system CRM do obsługi zleceń,

- pracę w dogodnym wymiarze czasu (możliwość pracy w domu),

- możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywanie doświadczenia oraz realny awans w strukturach firmy;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prezentacja firmy

APUSHOUSE Sp. z o.o. to firma zajmująca się szeroko pojętym pośre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena