AGENT NIERUCHOMOŚCI / Doradca ds. nieruchomości

Starbroker Sp. z o.o.

Warszawa, 00-336, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy najlepszych doradców ds. nieruchomości, szukających nowych wyzwań i nieustannie chcących zmieniać rynek nieruchomości na lepsze.

Oferujemy:

  • atrakcyjna podstawa w wysokości 2000zł netto
  • wysokie prowizje
  • dostęp do olbrzymiej bazy nieruchomości
  • łatwy system kontaktu z właścicielami nieruchomości
  • dużą elastyczność i pracę zdalną
  • najlepsze narzędzia do promocji online
  • niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania pracy (m.in. telefon, reklama na portalach branżowych)
  • natychmiastowy start

Obowiązki:

  • kompleksowa i profesjonalna obsługa właścicieli nieruchomości oraz poszukujących mieszkań
  • oferowanie i prezentacje nieruchomości,
  • pomoc w negocjacjach warunków zawarcia transakcji,
  • przygotowywanie dokumentacji do transakcji,
  • dbanie o właściwe relacje i stały kontakt z klientami,
  • sporządzanie dokumentacji fotograficznej i opisowej wybranych nieruchomości

Wymagania

  • doświadczenie w branży nieruchomości
  • punktualność i doskonałe umiejętności zarządzania czasem
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • umiejętność autoprezentacji oraz prezentacji nieruchomości
  • mile widziana znajomość języków obcych
  • własna działalność gospodarcza

Zmieniamy rynek nieruchomości – Ty też możesz się do tego przyczynić. Dołącz do nas:) Takiej oferty pracy nie znajdziesz nigdzie indziej.

Prezentacja firmy

Zmieniamy rynek nieruchomości. Dołącz do nas. <br/> <br/>Starbroker łącz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena