Agent nieruchomości do biura w Lublinie

Home-Trader Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy obecni na rynku obrotu nieruchomościami od 2000r. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w transakcjach sprzedaży i wynajmu większości segmentów rynku: mieszkań, domów, biur, magazynów, sklepów, działek budowlanych, rolnych i rekreacyjnych.

Poszukujemy do naszego zespołu nowych dynamicznych osób, nie bojących się nowych wyzwań i kontaktu z ludźmi.

Oferujemy: wysokie wynagrodzenie prowizyjne, udział w szkoleniach, służbowy telefon komórkowy, dostęp do bogatej bazy danych ofert i klientów a także e-maila służbowego 24h na dobę.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego.

Wymagania

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w dowolnej branży handlowej, mile widziane rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz samodzielność w działaniu, doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Na rynku obrotu nieruchomościami jesteśmy obecni od 2000 roku. Oddziały ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieoznaczony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wynagrodzenie za realizację zadań
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena