Agent nieruchomości - biuro w centrum Warszawy !

Fiesta Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro Nieruchomości Fiesta (Warszawa) szuka osoby na stanowisko agenta. Wynagrodzenie tylko prowizyjne!!! ;
Mienormowany czas pracy; miłą atmosfera oraz wygodne i komfortowe biuro w centrum (tuz przy metrze Politechnika). Pracujemy na programie asariweb co umożliwia wykonywanie części pracy spoza biura.

Zakres obowiązków :

- aktualizacja i uzupełnianie baz danych (pracujemy na programie AsariWeb),
- kontakt i przesyłanie ofert klientom ,
- umawianie spotkań i prezentacja nieruchomości,
- pomoc w kompletowaniu dokumentów dotyczących nieruchomości
- zarządzanie lokalami mieszkaniowymi

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie handlowe
- wykształcenie średnie;
- znajomość obsługi komputera;
- wiek-min 25 lat!!!!
- miłe usposobienie;
- otwartość na ludzi;
- komunikatywność;
- znajomość topografii miasta;

Prezentacja firmy

FIESTA Nieruchomości od 17 lat zajmuje się pośrednictwem w zakupie i s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena