Agent, konsultant ubezpieczeniowy w Oddziale Częstochowa

Financial Future

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca polega na kompleksowej obsłudze klienta, kontakcie z klientem, przygotowaniu ofert i zawieraniu umów. Zapewniamy szkolenie przygotowujące do egzaminu KNF.

Zatrudnienie na podstawie umowy agencyjnej.

Wymagania

Wykształcenie średnie, niekaralność.

Jeśli jesteś osobą operatywną i posiadającą różne pasje, gotową na radykalną zmianę w swoim życiu - dołącz do naszego zespołu. Dla nas wszechstronność jest kluczem do sukcesu. Jesteśmy świadomi wartości swoich pracowników, dlatego dbamy o możliwość dalszego ich rozwoju zawodowego i awansu. W związku z rozbudową Oddziału w Częstochowie poszukujemy osób ambitnych, niekoniecznie z doświadczeniem w naszej branży. Jeżeli nie boisz się wyzwań, łatwo nawiązujesz kontakty, chcesz dużo zarabiać - to ta praca jest dla Ciebie

Prezentacja firmy

Ubezpieczenia życiowe, majątkowe i zdrowotne

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
taK
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia