Agent Handlowy – marka BRUMS / MEK

F.H. Polex

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Znana włoska marka odzieżowa - dziecięca BRUMS nawiąże współpracę z osobą, która posiada doświadczenie w branży odzieżowej.

Stanowisko: Agent Handlowy – marka BRUMS / MEK

Twoja rola – jako osoba odpowiedzialna za utrzymanie, wzrost i rozwój marek - BRUMS / MEK będziesz współpracować bezpośrednio z naszymi stałymi Partnerami, poszukiwać nowych, odpowiadać za rozwój marek i realizację celów sprzedażowych na danym obszarze.

Kluczowe obowiązki:

  • budowanie i wsparcie w utrzymywaniu relacji z kontrahentami na wyznaczonym obszarze
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów w oparciu o określoną strategię
  • wsparcie w przyjmowanie nowych zamówień na zasadach kontraktacji oraz analizowaniu stanu ich realizacji
  • wsparcie w przygotowywanie firmy do udziału w targach wystawienniczych
  • rozwój produktu: sugestie i wskazówki dot. produktów, odkrywania nowych kierunków rozwoju

Wymagania

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy w branży odzieżowej lub podobnej
  • dyspozycyjność do przemieszczania się na podległym terenie
  • posiadania własnej działalności gospodarczej
  • dobrej znajomości pakietu biurowego MS Office (z naciskiem na Excel)
  • bardzo dobrej organizacji pracy i wysokiej kultury osobistej
  • łatwości nawiązywania kontaktów handlowych
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Co oferujemy w zamian za Twoje zaangażowanie:

  • umowę agencyjną
  • portfolio Klientów na start
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • możliwość łączenia pracy z inna dodatkową działalnością
  • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych

Prosimy o umieszczenie w swojej ofercie oświadczenia:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prezentacja firmy

POLEX FASHION GROUP to grupa odzieżowa posiadająca w swoim portfolio 10 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi