Agent /Franczyzobiorca/ Partner

Sunbenefit

43-300 Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Concept Store By Sunbenefit to najprężniej rozwijająca się sieć sklepów i punktów Ekspozycyjnych w Polsce oferująca produkty Energii Odnawialnej jak :Fotowoltaika, Pompy Ciepła, Kotły elektryczne.
Energia odnawialna to najszybciej rozwijająca się gałąź gospodarki-
wejdź na pokład i płyń z prądem!
Chciałbyś mieć nowy biznes , rozszerzyć ofertę, pozyskać dodatkowych klientów?
Bez posiadania pełnej wiedzy, magazynu ,montażystów, projektantów ,serwisu?
Stanowimy idealne połączenie :
Ty pozyskujesz kontakty- My je realizujemy i dzielimy się wysokimi zyskami
Pamiętaj : każdy chciałby móc nie płacić za prąd i ogrzewanie!
Obecnie wchodzące XI -2018 : 20-40 % podwyżki energii rozpędzą nasz biznes do niespotykanych rozmiarów.

Jak współpracujemy w sieci Concept Store?
Wyróżniamy 3 modele współpracy
• Model Agent – pełny zakres : Sprzedaż +Ekspozytory + obsługa klienta - najwyższa marża
• Model SHOP - ekspozytor = pozyskiwanie kontaktów
• Model Free - pozyskiwanie i przekazanie kontaktów
Dla kogo nasza oferta :
• Dla właścicieli sklepów -różnych branż , wskazane sklepy instalatorskie, Centra ogrodowe, składy budowlane , stacje benzynowe - Model SHOP lub Agent
• Dla Doradców, Agentów posiadających klientów, zaopatrujących sklepy, hurtownie
• Dla sieci handlowych
Co nas wyróżnia:
• Inowacyjny i sprawdzony system sprzedaży- bądź pierwszy
• Konkurencyjne ceny produktów i najwyższa jakość– jesteśmy w Polsce partnerem LG
• Bogaty asortyment i różnorodność oferty – w odróżnieniu od konkurencji
• Najwyższa jakość i przyjazne ceny – jesteśmy w Polsce partnerem LG
• Indywidualna oferta finansowania – dedykowane oferty kredytów i leasingu
• Pełen zakres od projektu po wykonanie
Dlaczego warto wybrać franczyzę w naszej sieci?
• zarobek od 10.000,00 zł do …..
• nie musisz posiadać lokalu handlowego!
• otrzymujesz pełne wyposażenie dla pozyskanego punktu handlowego
• sam decydujesz ile punktów uruchamiasz w ramach wyłączności terytorialnej
• pełne szkolenie zapewni dynamiczny rozwój Twojej firmy
• atrakcyjne rabaty dla Twoich klientów, partnerów- ustalony cennik sprzedaży dla całej sieci
• otrzymasz wsparcie pozwalające na skuteczne zarządzanie punktami w twoim rejonie: opieka, wsparcie techniczne
• sprawdzony format i dopracowany standard wystroju sklepów

Dołącz do najszybciej rozwijającej się branży na Świecie i zarabiaj duże pieniądze!

Wymagania

Jeśli posiadasz:
• Własną działalność gospodarcza
• Zaangażowanie i optymizm
• Wiarę w sukces i determinacje
• Dyspozycyjność

Prezentacja firmy

O nas <br/> <br/>Powstaliśmy w wyniku połączenia doświadczeń zdob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 50 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Franczyza / Własny biznes, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi