Opis stanowiska pracy

Nasi Agenci prowadzą swój własny biznes oparty na działalności gospodarczej w ramach sprawdzonego systemu oraz wysoce motywacyjnego prowizyjnego systemu wynagrodzenia, który jest uzależniony od własnego zaangażowania i liczby przeprowadzonych transakcji.

Do obowiązków Agenta-Pośrednika będzie należało:
• pozyskiwanie klientów, doradztwo w zakresie ceny, przeznaczenia lokali oraz możliwości sprzedaży,
• pozyskiwanie, przygotowywanie ofert i sprzedaż nieruchomości z rynku wtórnego
• przygotowywanie ofert i sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego,
• przygotowywanie oferty handlowej i prezentowanie nieruchomości,
• kontakt z zainteresowanymi klientami (telefoniczny i bezpośredni)
• obsługa administracyjna całego procesu sprzedaży
• pomoc w negocjacjach handlowych pomiędzy stronami,
• przygotowywanie obsługi prawnej transakcji nieruchomości we współpracy back office i notariuszem,
• współpraca z doświadczonymi handlowcami przy współpracy z administratorami obiektów oraz przy sprzedaży nieruchomości deweloperskich,
• obsługa portali współpracujących
• realizacja strategii rozwoju siebie i firmy

MY TEŻ JESTEŚMY HANDLOWCAMI

• będziemy Cię traktować tak jak my chcemy być traktowani jako handlowcy,
• wiemy, że handlowiec jest najważniejszy w firmie,
• nie będziemy Ci przeszkadzać w drodze do ponadprzeciętnych wyników,
• w razie potrzeby zawsze pomożemy.

Wymagania

JEŻELI:
• masz doświadczenie w handlu i doradzaniu Klientom,
• masz wykształcenie związane z nieruchomościami lub interesuje Cię tematyka nieruchomości,
• profesjonalny wygląd wspomaga Twoje działania,
• odnosisz sukcesy w sprzedaży i lubisz spotkania z Klientami,
• jesteś wytrwały a porażki w drodze do sukcesu Cię wzmacniają,
• posiadasz znajomość podstawowych systemów komputerowych…

PRZYJDŹ DO NAS!
• najwyższe stawki prowizyjne na rynku,
• prosty i jasny system wynagrodzeń oraz natychmiastową płatność,
• baza klientów na starcie,
• baza nieruchomości deweloperskich na starcie,
• regularne szkolenia,
• traktowanie pracownika jak partnera,
• przyjazną atmosferę pracy w zespole i regularne spotkania integracyjne.

Prezentacja firmy

PARTNERS.nieruchomości.pl jest firmą z wieloletnim doświadczeniem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi