Agent / Doradca / Pośrednik ds. nieruchomości do biura w Warszawie

Home-Trader Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wybrane osoby będą odpowiedzialne za:

  • pozyskiwanie nieruchomości na zasadach otwartych i na wyłączność
  • prezentowanie nieruchomości
  • tworzenie i aktualizację bazy ofert i Klientów
  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do procesowania i finalizowania transakcji
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami
  • profesjonalne doradztwo - dobór najlepszych rozwiązań do indywidualnych potrzeb Klientów

Oferujemy:

  • miejsce pracy w segmencie rynku nieruchomości
  • elastyczny czas pracy
  • wynagrodzenie podstawowe oraz wysoką prowizję - zarobki uzależnione od efektów pracy (wynagrodzenie progresywne)
  • miłą i przyjazną atmosferę w zespole doświadczonych pośredników nieruchomości
  • udział w szkoleniach
  • własne stanowisko pracy wraz z wszelkimi niezbędnymi narzędziami potrzebnymi do wykonywania powierzonych obowiązków (laptop, telefon służbowy, specjalistyczne oprogramowanie)
  • dostęp do kilkutysięcznej bazy klientów
  • opiekę merytoryczną i prawną
  • pakiet szkoleń wdrażających na stanowisko pracy
  • satysfakcję z wykonywania powierzonych obowiązków
  • umowę o współpracę (działalność gospodarcza) lub umowa zlecenie

Wymagania

Od przyszłych członków naszego zespołu wymagamy:

  • wykształcenia średniego
  • minimum rocznego doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz bezpośrednim kontakcie z klientem
  • nienagannej prezencji, przyjaznego usposobienia oraz wysokiej kultury osobistej
  • pozytywnego nastawienie do życia
  • dobrej organizacji pracy i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji
  • komunikatywności oraz wysokich zdolności interpersonalnych
  • gotowości do nauki i podwyższania własnych kwalifikacji
  • dobrej znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych oraz umiejętnego korzystanie z zasobów internetowych
  • dyspozycyjności

Prezentacja firmy

Na rynku obrotu nieruchomościami jesteśmy obecni od 2000 roku. Oddziały ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi