Agent, Doradca ds. nieruchomości

Malczewscy Nieruchomości

61-626 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Malczewscy Nieruchomości to firma, która dzięki zdobytemu własnemu doświadczeniu potrafi sprostać indywidualnym oczekiwaniom klientów.
Aby proponować niezmiennie wysoki poziom świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami kładziemy wielki nacisk na własne szkolenia wdrażające i jego solidne przeprowadzenie. Dzięki temu mamy pewność, że każdy nowy pracownik od początku rozpoczyna efektywną pracę i z czystym sumieniem możemy go polecać wszystkim naszym dotychczasowym klientom.

Poszukujemy:
- osób nastawionych na samorozwój, ściśle związany z tematyką pośrednictwa w nieruchomościach
- gotowych podjąć ryzyko związane z rozpoczęciem nowej pracy
- zainteresowanych nieruchomościami, posiadającymi choćby podstawową wiedzę w tej dziedzinie

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie klientów do współpracy z biurem
- przygotowanie ofert nieruchomości oraz ich prezentacja
- utrzymywanie relacji z klientami, doradztwo
- negocjowanie warunków umów
- koordynacja finalizacji transakcji

Oczekujemy:
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi oraz swobody wypowiedzi
- dyspozycyjności
- wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:
- najwyższe na rynku wynagrodzenie prowizyjne z możliwością wypłacania podstawy
- bezpłatny pakiet kompleksowych szkoleń wdrażających
- wyjątkową kulturę pracy w młodym i kreatywnym zespole
- wyposażone stanowisko pracy
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu
- wsparcie i pomoc na każdym etapie
- miejsce pracy w centrum Poznania

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na oferowanym stanowisku, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail
w tytule wiadomości wpisując: Doradca ds. nieruchomości
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

Ideą naszej firmy jest działanie w oparciu o ponadczasowe wartośc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena