Agent contact center z językiem angielskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łomianki, mazowieckie

Dla naszego klienta, firmy z branży kurierskiej, poszukujemy kandydatów/ kandydatek do działu obsługi klienta

Nr ref.: 36820
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łomianki

Zakres obowiązków:

• Telefoniczny kontakt z klientem firmy (połączenia przychodzące)

• Przyjmowanie zleceń i rejestracja w systemie

• Nadawanie przesyłek za pomocą wewnętrznego systemu operacyjnego,

• Obsługa wewnętrznej poczty

Oczekiwania:

· Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych

· Komunikatywność i otwartość na ludzi

· Umiejętność obsługi komputera

· Motywacja i chęć do pracy, zaangażowanie

· Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta

· Dla osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego przewidziany jest kontakt z klientem międzynarodowym

Oferta:

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Zatrudnienie od zaraz w oparciu umowy o pracę tymczasową

· Przyjazna atmosfera pracy

· Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowej

· Bus bezpośrednio do siedziby firmy z Centrum przesiadkowego Młociny

· Pracę w oparciu o umowę o pracę w godzinach 8.00-16.00 (pon-pt)

· Możliwość zatrudnienia w wewnętrznych szeregach firmy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)