Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Aktualnie dla naszego Klienta - światowego lidera z branży logistycznej - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Agent Celny

Miejsce pracy: Pietrzykowice
Zakres obowiązków:

• dokonywanie odpraw celnych w imporcie i eksporcie,
• reprezentowanie Klientów firmy przed organami celnymi,
• udział w rewizjach celnych,
• komunikacja z siecią Klienta na świecie w zakresie procedur celnych,
• ścisła współpraca z Działami Spedycji,
• dbałość o wysoki poziom obsługi Klientów firmy.

Pracowników Klient oferuje:

• umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki,
• dobre warunki wynagrodzenia,
• program szkoleń wspierających wszechstronny rozwój zawodowy,
• przyjazne i komfortowe środowisko pracy w nowoczesnym biurze,
• dodatkowe dni urlopu za staż pracy,
• opiekę zdrowotną, grupowe ubezpieczenie, karty sportowe i bogatą ofertę dodatków socjalnych.

Wymagania

• min. 5 – letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Agenta Celnego, z uwzględnieniem przesyłek lotniczych i morskich,
• wpis na listę Agentów Celnych,
• bardzo dobra znajomość przepisów,
• skrupulatność i dbałość o najwyższą jakość wykonywanej pracy,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• prawo jazdy kat. B ( możliwe podróże służbowe).

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców