SPRING PROFESSIONAL
Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Agent Celny

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Dokonywanie zgłoszeń celnych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Przygotowanie oraz kontrola poprawności dokumentów celnych;
  • Dokonywanie rewizji oraz odpraw celnych;
  • Reprezentowanie klientów firmy przed organami celnymi;
  • Doradztwo w zakresie stosowania procedur celnych;
  • Koordynowanie współpracy z partnerami biznesowymi.

Oczekiwania:

  • Aktualny wpis na listę Agentów Celnych;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość branży TSL;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość procedur celnych oraz prawa celnego;
  • Znajomość programu MS Office.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Benefity pozapłacowe;
  • Stabilną pracę w globalnej firmie z branży TSL;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.