MasterHR

Agent Celny

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Przygotowywanie zgłoszeń celnych do dokumentów importowych / eksportowych / tranzytowych,
  • Weryfikacja dokumentów,
  • Kontakt z przewoźnikami i dostawcami,
  • Kontakt z celnikami,
  • Praca przy wykorzystaniu oprogramowania Huzar,
  • Praca przy komputerze (MS Office),
  • Archiwizacja dokumentów.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Uprawnienia Agenta Celnego (aktualny wpis na listę agentów celnych),
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Agenta Celnego - min. 3 lata
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne i budowania długofalowych relacji z Klientem,
  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych,
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, dyspozycyjność,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w systemie jednozmianowy (możliwość ruchomego czasu pracy),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, program lojalnościowy,
  • Dofinansowanie szkoleń oraz kursów języka obcego,
  • Realne szanse na rozwój zawodowy w strukturach firmy,
  • Adekwatne narzędzia pracy,
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.