Gi Group Poland S.A.
Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Agent Celny

Miejsce pracy: Łódź
Aktualnie, dla naszego Klienta, lidera na rynku przesyłek poszukujemy osób na stanowisko: Agent Celny

Miejsce pracy: ZDALNIE

Zadania:
Obsługa klientów oraz przewoźników w zakresie spraw celnych i realizacji przesyłek spedycji lotniczej
Dokonywanie zgłoszeń celnych w imporcie i eksporcie
Dbanie o prawidłowe sporządzanie i obieg dokumentacji
Współpraca z urzędem celnym w zakresie właściwego sporządzania dokumentacji
Odpowiedzialność za utrzymanie wymaganych standardów jakości

Wymagania:
Aktualny wpis na listę agentów celnych - wymóg konieczny
Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów do odpraw celnych będzie atutem
Znajomość zagadnień spedycyjnych
Dobra znajomość pakietu MS Office
Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie,
Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
Dostępność do pracy w godz. 22.00 - 6.00

Oferujemy:
Wynagrodzenie podstawowe 5000 zł brutto + dodatek za godziny nocne (400 zł)
Praca w godzinach 22.00 – 6.00 z późniejszą możliwością pracy zdalnej
Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji - polityka awansu wewnętrznego
Bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport)
Sprawny proces rekrutacji

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.