Opis stanowiska pracy

Silna i nowoczesna polska firma TSL, wchodząca w skład GRUPY PEKAES, specjalizująca się w transporcie intermodalnym, w związku z dynamicznym rozwojem oferuje pracę na stanowisku:

                                            Agent Celny

                                     Miejsce pracy: Łódź

Główne obowiązki:

  • Sporządzanie dokumentacji celnej w imporcie, eksporcie i tranzycie w procedurze zwykłej i uproszczonej
  • Prawidłowe, zgodne z obowiązującym prawem sporządzanie dokumentów SAD wraz z załącznikami dla importerów i eksporterów towarów
  • Monitorowanie przebiegu odpraw
  • Współpraca z Urzędami Celnymi oraz innymi instytucjami
  • Wprowadzanie aktualnych danych do systemu
  • Sprawdzanie upoważnień klientów i ich uaktualnianie
  • Uczestnictwo w rewizji celnej
  • Ścisła współpraca z działem spedycji
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych

Oczekiwania:

  • Posiadanie licencji Agenta Celnego (bądź wpisu na listę Agentów Celnych)
  • Doświadczenia w pracy Agenta Celnego minimum 2 lata
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę paliwową
  • Kartę Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Prezentacja firmy

SPEDCONT jest polską firmą przewozowo - operatorską zajmującą się kolejo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Administracja Publiczna