Opis stanowiska pracy

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

Przygotowanie dokumentacji do realizacji odpraw celnych;
Reprezentowanie Klientów przed organami celnymi;
Dokonywanie odpraw zgodnie ze zleceniami;
Doradztwo w zakresie stosowania procedur celnych.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, które umożliwiałoby samodzielną pracę;
  • Wpis na listę Agentów Celnych;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów i procedur celnych;
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
  • Posiadanie prawa jazdy kat.B;
  • Dobra znajomoścć języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Rzetelność, odpowiedzialność i skrupulatność

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta