Opis stanowiska pracy

PCC Intermodal S.A. – Spółka z branży transportu intermodalnego, należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej PCC SE, zatrudniająca obecnie ponad 380 osób w sześciu oddziałach na terenie Polski, poszukuje kandydatów na stanowisko:

AGENT CELNY

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • Przygotowanie i kontrola dokumentacji celnej;
  • Dokonywanie zgłoszeń celnych;
  • Zgłaszanie towarów do kontroli służb granicznych;
  • Reprezentowanie klientów Spółki przed organami celnymi.

Wymagania

  • Dobra znajomość unijnych przepisów celnych;
  • Obsługa pakietu MS Office, oraz programu WinSAD;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywność, sumienność i skrupulatność.

Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę;
  • Bardzo dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze;
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.

Aplikacje

(C.V., list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji) należy składać za pomocą przycisku "Aplikuj".

W tytule proszę umieścić nazwę stanowiska oraz imię i nazwisko kandydata.

Spółka skontaktuje się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

PCC Intermodal S.A. – Spółka z branży transportu intermodalnego, należąc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta